Spôsoby prepravy v rámci SR:

Zásielkovňa s viac ako 70 pobočkami pre osobný odber po celom Slovensku!


Využite možnosť prevziať si tovar osobne bez státia v rade na pošte. Zásielky je možné osobne prevziať na výdajných miestach Zásielkovne. Aktuálny zoznam výdajných miest. Osobný odber na výdajných miestach Z-Point je bezplatný pri nákupe nad 50 EUR. Platba za zásielku je možná len v hotovosti. Pobočku na ktorej, si želáte zásielku vyzdvihnúť si zvolíte pri vytváraní objednávky.

Po expedícii objednávky Vám príde emailom notifikácia o expedícii objednávky. Keď bude objednávka pripravená na pobočke Z-Point dostanete SMS aj email o možnosti vyzdvihnutia. V SMS obdržíte kód, ktorý slúži na vyzdvihnutie zásielky.

Osobný odber na výdajných miestach Zásielkovne je bezplatný pri nákupe nad 50EUR!

Slovenská pošta


Najlacnejší spôsob dopravy. Zásielky sú zasielané prvou triedou s doručením nasledujúci pracovný deň od podania zásielky. Zásielky sú poistené proti poškodeniu.

Poplatok za doručenie Slovenskou poštou je 3.50€ s DPH

*Pri nákupe nad 90€ poštovné neúčtujeme

Kuriér - Najvýhodnejšie doručenie

Najrýchlejší spôsob dopravy. Zásielka je doručená osobne kuriérom prepravnej spoločnosti. Zákazník je pred doručením zásielky kontaktovaný telefonicky pre spresnenie doby a miesta prevzatia. Zásielky sú doručené do 24 hodín od podania zásielky.

Poplatok za doručenie kuriérom je 5.50€ s DPH

*Pri nákupe nad 200€ poštovné neúčtujeme

Bestlocks.sk - Osobný odber


Zásielky je možné osobne prevziať po dohode aj priamo od Bestlocks.sk a to v Bratislave na Lamačskej ceste 3/A, v Moste pri Bratislave alebo dohodou. V prípade osobného odberu v Bestlocks.sk je však potrebná platba predom prevodom na náš účet. Až po pripísaní platby na náš účet bude možné zásielku vyzdvihnúť.

Spôsoby prepravy mimo SR:

Objednávky je možné zaslať aj mimo SR po vzájomnej dohode. Cena za poštovné, dobierku a spôsob dopravy je stanovená individuálne pri potvrdení objednávky