Spôsoby prepravy v rámci SR:

Zásielkovňa s viac ako 2000 výdajnými miestami pre osobný odber po celom Slovensku!


Využite možnosť prevziať si tovar osobne bez státia v rade na pošte. Zásielky je možné osobne prevziať na výdajných miestach Zásielkovne. Aktuálny zoznam výdajných miest. Osobný odber na výdajných miestach Z-Point je bezplatný pri nákupe nad 50 EUR. Platba za zásielku je možná len v hotovosti. Pobočku na ktorej, si želáte zásielku vyzdvihnúť si zvolíte pri vytváraní objednávky.

Po expedícii objednávky Vám príde emailom notifikácia o expedícii objednávky. Keď bude objednávka pripravená na pobočke Z-Point dostanete SMS aj email o možnosti vyzdvihnutia. V SMS obdržíte kód, ktorý slúži na vyzdvihnutie zásielky.

Osobný odber na výdajných miestach Zásielkovne je bezplatný pri nákupe nad 50EUR!

Poplatok za doručenie na výdajné miesto Zásielkovne pri objednávke pod 50EUR je 3.50€ s DPH

Kuriér - Najvýhodnejšie doručenie

Najrýchlejší spôsob dopravy. Zásielka je doručená osobne kuriérom prepravnej spoločnosti. Zákazník je pred doručením zásielky kontaktovaný telefonicky pre spresnenie doby a miesta prevzatia. Zásielky sú doručené do 24 hodín od podania zásielky.

Poplatok za doručenie kuriérom je 6.50€ s DPH

*Pri nákupe nad 200€ poštovné neúčtujeme

Bestlocks.sk - Osobný odber


Zásielky je možné osobne prevziať po dohode aj priamo od Bestlocks.sk a to v Bratislave na Lamačskej ceste 3/A, v Moste pri Bratislave alebo dohodou. V prípade osobného odberu v Bestlocks.sk je však potrebná platba predom prevodom na náš účet. Až po pripísaní platby na náš účet bude možné zásielku vyzdvihnúť.

Spôsoby prepravy mimo SR:

Objednávky je možné zaslať aj mimo SR po vzájomnej dohode. Cena za poštovné, dobierku a spôsob dopravy je stanovená individuálne pri potvrdení objednávky